ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

ŞAMPİYON KAHRAMANKAZANGÜCÜ

Geri

ŞAMPİYON KAHRAMANKAZANGÜCÜ

13 Haziran 2024

HABERİ DİNLE

Kahramankazan’ın gönüllü gençleri ve hocaları tarafından kurulan Kahramankazangücü futbol takımı U-18 B Ligi’ni lider tamamlayarak şampiyon oldu.

 

 

Kahramankazan’da ikamet eden sporcular ve teknik ekibin gönüllü olarak kurdukları Kahramankazangücü, takımlarını bir üst lige çıkarmayı başardı. U-18 B Ligi’nde mücadele eden Kahramankazangücü, Solfasol Spor karşısında aldıkları 6-0’lık farklı galibiyetle ligi lider olarak tamamladı. Şampiyonluk kupası kaldıran Kahramankazangücü’nün aldığı başarıyı tebrik eden Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, takım oyuncularına 1.500 TL galibiyet primi ve krampon hediye etti.

 

 

Emeklerinin karşılığını şampiyonluk ile aldıklarını belirten Kahramankazangücü Kulüp Başkanı Mevlüt Aydoğan, Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu’nun başarıya kayıtsız kalmayarak desteklerini hissettirmesinin şampiyonluktan daha değerli olduğunu vurguladı. Sezon sonuna geldiklerini ifade eden Teknik Direktör Sinan Aler: ‘’Önümüzde alacağımız daha çok galibiyetler var. Sezonu lider olarak tamamladık. Gelecek sezonu iple çekiyoruz. Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu başkanımıza da hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Destekleri bize güç verdi.’’ dedi.

 

 

Yeni sezonda U-18 A Ligi’nde mücadele edeceklerini söyleyen Teknik Adam, bayram tatilinin ardından antrenmanlara başlayacaklarını belirtti.