ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ TEMMU...

Geri

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

1 Temmuz 2024

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu başkanlığında gerçekleşti.

 

 

Kahramankazan Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu’nun açılış ve selamlama konuşması ile başladı. Konuşmasında geçen hafta düzenledikleri A Milli Takıma Destek Programı’ndan bahseden Başkan Çırpanoğlu, Ay Yıldızlılara destek verdikleri müsabakanın galibiyetle sonuçlanmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti. 2 Temmuz Salı (Yarın) oynanacak olan EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Çeyrek Final yarışında yeniden Kahramankazan Millet Bahçesi’nde olacaklarını belirten Başkan Çırpanoğlu, A Milli Takımın Avusturya ile yapacağı adrenalin dolu müsabakayı seyretmeye Kahramankazan’da yaşayan tüm vatandaşları davet etti.

 

 

Tasarruf tedbirleri kapsamında Kahramankazan Belediyesi’nin vatandaşa hizmet etmesini engelleyecek, vatandaş ile aralarında kurdukları samimiyet, birlik ve beraberlik köprülerinin körelmesine neden olacak herhangi bir engele taviz vermeyeceklerini vurgulayan Başkan Çırpanoğlu, vatandaşlar ile aralarına hiçbir maddi sorunun giremeyeceğini ifade etti.

 

 

Kahramankazan halkına hizmet etmek için çıktıkları yolda çıkan engelleri birer birer aşacaklarını belirten Başkan Çırpanoğlu: ‘’19 Mayıs’ımızı dolu dolu kutladık. Önümüzde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü var. Ülkemizin yanı sıra Kahramankazan’ımız için ayrı bir önemi olan bugünü konser, havai fişek gibi eğlenceli etkinliklerle değil, matem havasında nöbet tutarak gerçekleştirmek istiyoruz.’’ dedi.

 

 

Konuşmanın ardından haziran ayı meclis tutanağı, temmuz ayı meclis gündemi oylamaya sunuldu. Önergelerin kabul edilmesinin ardından bir sonraki meclis toplantısının 5 Ağustos 2024 tarihinde yapılması kararı ile toplantı sona erdi.