WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Online Ödeme Sisteminden Memnunmusunuz?
Çok Memnunum
Memnunum
Kısmen
Memnun değilim
OTOBÜS SAATLERİ
  • EGO OTOBÜSLERİ
  • ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ
  • KAHRAMANKAZAN DOLMUŞ SEFERLERİ
OTOBÜS GÜZERGAHLARI İÇİN TIKLAYINIZ

502 - Kahramankazan Hattı Numarası ile ayrıntılı sorgulama yapabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Özel Halk Otobüsleri Hareket Saatleri ve Güzergahları
GEÇTİĞİ GÜZERGAHLAR
Kazan Terminal Ankara Bulvarı İstanbul Yolu
Hipodrom Caddesi Çiftlik Kavşağı Yenimahalle Köprüsü
Ak Köprü Atatürk Kültür Merkezi 19 Mayıs Stadyumu (Son Durak)
HAFTA İÇİ HAFTA SONU (Cumartesi) HAFTA SONU (Pazar)
KAZAN'DAN ANKARA'DAN
05:35
05:50
06:05
06:20
06:30
06:40
06:50
06:55
07:00
07:05
07:10
07:15
07:20
07:24
07:28
07:32
07:36
07:40
07:45
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:20
10:35
10:50
11:05
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:05
18:20
18:35
18:50
19:10
19:30
19:50
20:35
21:20
06:40
06:50
07:00
07:08
07:15
07:23
07:30
07:38
07:45
07:55
08:05
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:20
12:35
12:50
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:20
15:35
15:50
16:00
16:10
16:25
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:05
18:20
18:35
18:50
19:10
19:30
19:50
20:35
21:20
KAZAN'DAN ANKARA'DAN
06:00
06:30
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:45
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:30
20:00
20:45
21:30
07:00
07:15
07:25
07:35
07:45
07:55
08:05
08:15
08:30
08:45
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:20
19:40
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
23:00
KAZAN'DAN ANKARA'DAN
06:00
06:30
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:20
14:40
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:30
20:00
20:45
21:30
07:00
07:20
07:35
07:50
08:10
08:25
08:45
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:20
19:40
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
23:00
KAYI MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 - 19:00'a kadar her 10 dk bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Seğmenler Parkı
  Kayı Mahallesi - Ahi Evran Cad.
  Ahi Evran Cad. - Kız Meslek Lisesi
  Kayı Mahallesi - Dırşeyhan Sok.
  Kayı Mahallesi - Kızgın Sok.
  Kayı Mahallesi - Nazar Cad.
  Kayı Mahallesi - Ertuğrul Cad.
  Kayı Mah. Kayı Boyu Cad.
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TOKİ - ATATÜRK MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 - 19:00'a kadar 10 dk bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
  Fevzi Çakmak Caddesi
  Onural Şeref Bozkurt Caddesi
  Hasan Tahsin Caddesi
  Osmanlı Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  Mihrace Sokak
  Aybüke Caddesi
  Erenay Sokak
  İstiklal Caddesi
  Hacı Ahmet Öztürk Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TAİ - AKINCI
SAAT GÜZERGAH
HAFTA İÇİ  
07:00 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:20 Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
07:30 Fevzi Çakmak Caddesi
07:40 Yazıbeyli Mahallesi
07:50 Emirgazi Mahallesi
08:00 - 18:00 arası saatte bir hareket eder. Lojistik Üssü
HAFTA SONU Kışla Mahallesi
08:00 TAİ Sosyal Tesisleri
10:00  
12:00  
14:00  
16:00  
18:00 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
SARAY
SAAT GÜZERGAH
06:45’den 08:00’e kadar 5 dakikada bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Kayı Mahallesi - Kazan Çıkışı
  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı
  Saray Mahallesi - Keresteciler Sitesi
  Adnan Menderes Bulvarı
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
KAZAN (OSTİM - ŞAŞMAZ) HATTI
SAAT GÜZERGAH
05:50 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
06:10 Saray
06:25 Susuz
06:35 Göksu Park
06:50 Gersan Sanayi Sitesi
07:00 Şaşmaz Kavşak
07:10 Bilgi Hastanesi
07:20 Atlantis
07:30 Gimsa
07:35 Ostim
07:40 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
07:45  
07:50  
08:00  
08:10  
08:20  
08:30  
08:45  
09:00  
18:00' kadar her 15 dk bir hareket eder.