WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
OTOBÜS SAATLERİ
  • EGO OTOBÜSLERİ
  • ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ
  • KAHRAMANKAZAN DOLMUŞ SEFERLERİ
OTOBÜS GÜZERGAHLARI İÇİN TIKLAYINIZ

502 - Kahramankazan Hattı Numarası ile ayrıntılı sorgulama yapabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Özel Halk Otobüsleri Hareket Saatleri ve Güzergahları
GEÇTİĞİ GÜZERGAHLAR
Kahramankazan Terminal Ankara Bulvarı İstanbul Yolu
Hipodrom Caddesi Çiftlik Kavşağı Yenimahalle Köprüsü
Ak Köprü Atatürk Kültür Merkezi 19 Mayıs Stadyumu (Son Durak)
HAFTA İÇİ HAFTA SONU (Cumartesi) HAFTA SONU (Pazar)
KAHRAMAN
KAZAN'DAN
ANKARA'DAN

05:35
05:50
06:05
06:20
06:32
06:42
06:52
07:00
07:05
07:10
07:15

07:20
07:25
07:30
07:35
07:40
07:45
07:50

07:55
08:00
08:10
08:20
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:20

13:40
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:30
20:00
20:45
21:30

06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:40
15:55
16:05
16:20
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:40
18:00
18:10
18:20
18:30
18:45
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:30
22:00
23:00


KAHRAMAN
KAZAN'DAN
ANKARA'DAN

05:40
06:00

06:15
06:30
06:40
06:50
07:00
07:08
07:15
07:20
07:28
07:35
07:40
07:48
07:55
08:05
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:12
12:24
12:36
12:48
13:00
13:12
13:24
13:36
13:48
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:45
21:30

06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:12
15:24
15:36
15:48
16:00
16:10
16:25
16:35
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:45
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:30
22:00
23:00


KAHRAMAN
KAZAN'DAN
ANKARA'DAN

05:45
06:15

06:45
07:00

07:15
07:30
07:45
08:00
08:20
08:40
09:00
09:15
09:30

09:45
10:00
10:15
10:30

10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:12
12:24
12:36

12:48
13:00
13:12
13:24
13:36

13:48
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:45
21:30

06:55
07:10
07:30
07:45
08:05
08:25
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
16:55
17:10
17:20
17:35
17:45
18:00
18:10
18:25
18:35
18:50
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:20
20:40
21:00
21:30
22:00
23:00

KAYI MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:25 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:35 Ankara Bulvarı
07:45 Seğmenler Parkı
07:55 Kayı Mahallesi - Ahi Evran Cad.
08:05 Ahi Evran Cad. - Kız Meslek Lisesi
08:15 Kayı Mahallesi - Dırşeyhan Sok.
08:25 Kayı Mahallesi - Kızgın Sok.
08:35 Kayı Mahallesi - Nazar Cad.
08:45 Kayı Mahallesi - Ertuğrul Cad.
08:55 Kayı Mah. Kayı Boyu Cad.
        19:00 ‘a kadar her 15 dk. bir hareket eder. DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TOKİ - ATATÜRK MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:40 Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
07:50 Fevzi Çakmak Caddesi
08:10 Onural Şeref Bozkurt Caddesi
08:20 Hasan Tahsin Caddesi
08:30 Osmanlı Caddesi

         19:00 ‘a kadar her 15 dk. bir hareket eder.

Fevzi Çakmak Caddesi
  Mihrace Sokak
  Aybüke Caddesi
  Erenay Sokak
  İstiklal Caddesi
  Hacı Ahmet Öztürk Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TAİ - AKINCI
SAAT GÜZERGAH
HAFTA İÇİ  
07:00 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:40 Saray
07:50 Susuz
07:55 Göksu Park
08:00 Gersan Sanayi Sitesi
08:10 Şaşmaz Kavşak
09:00 Bilgi Hastanesi
10:00 Atlantis
11:00 Gimsa
12:00 Ostim
13:00 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
14:00  
15:00  
16:00  
17:00  
18:00  
   
HAFTA SONU  
08:00  
10:00  
12:00  
14:00  
16:00  
18:00  
SARAY
SAAT GÜZERGAH
06:45’den 08:00’e kadar 5 dakikada bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Kayı Mahallesi - Kahramankazan Çıkışı
  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı
  Saray Mahallesi - Keresteciler Sitesi
  Adnan Menderes Bulvarı
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
KAHRAMANKAZAN (OSTİM - ŞAŞMAZ) HATTI
SAAT GÜZERGAH
05:50 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
06:10 Saray
06:25 Susuz
06:35 Göksu Park
06:50 Gersan Sanayi Sitesi
07:00 Şaşmaz Kavşak
07:10 Bilgi Hastanesi
07:20 Atlantis
07:30 Gimsa
07:35 Ostim
07:40 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
07:45  
07:50  
08:00  
18:00' kadar her 15 dk bir hareket eder.