WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
OTOBÜS SAATLERİ
  • EGO OTOBÜSLERİ
  • ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ
  • KAHRAMANKAZAN DOLMUŞ SEFERLERİ
ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ

563-3 Otobüs seferleri için EGO Cep'te uygulamasını kullanabilirsiniz.

IOS | IPAD | ANDROID | WINDOWS

KAYI MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:25 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:35 Ankara Bulvarı
07:45 Seğmenler Parkı
07:55 Kayı Mahallesi - Ahi Evran Cad.
08:05 Ahi Evran Cad. - Kız Meslek Lisesi
08:15 Kayı Mahallesi - Dırşeyhan Sok.
08:25 Kayı Mahallesi - Kızgın Sok.
08:35 Kayı Mahallesi - Nazar Cad.
08:45 Kayı Mahallesi - Ertuğrul Cad.
08:55 Kayı Mah. Kayı Boyu Cad.
        19:00 ‘a kadar her 15 dk. bir hareket eder. DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TOKİ - ATATÜRK MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:40 Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
07:50 Fevzi Çakmak Caddesi
08:10 Onural Şeref Bozkurt Caddesi
08:20 Hasan Tahsin Caddesi
08:30 Osmanlı Caddesi

         19:00 ‘a kadar her 15 dk. bir hareket eder.

Fevzi Çakmak Caddesi
  Mihrace Sokak
  Aybüke Caddesi
  Erenay Sokak
  İstiklal Caddesi
  Hacı Ahmet Öztürk Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TAİ - AKINCI
SAAT GÜZERGAH
HAFTA İÇİ  
07:00 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:40 Saray
07:50 Susuz
07:55 Göksu Park
08:00 Gersan Sanayi Sitesi
08:10 Şaşmaz Kavşak
09:00 Bilgi Hastanesi
10:00 Atlantis
11:00 Gimsa
12:00 Ostim
13:00 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
14:00  
15:00  
16:00  
17:00  
18:00  
   
HAFTA SONU  
08:00  
10:00  
12:00  
14:00  
16:00  
18:00  
SARAY
SAAT GÜZERGAH
06:45’den 08:00’e kadar 5 dakikada bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Kayı Mahallesi - Kahramankazan Çıkışı
  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı
  Saray Mahallesi - Keresteciler Sitesi
  Adnan Menderes Bulvarı
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
KAHRAMANKAZAN (OSTİM - ŞAŞMAZ) HATTI
SAAT GÜZERGAH
05:50 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
06:10 Saray
06:25 Susuz
06:35 Göksu Park
06:50 Gersan Sanayi Sitesi
07:00 Şaşmaz Kavşak
07:10 Bilgi Hastanesi
07:20 Atlantis
07:30 Gimsa
07:35 Ostim
07:40 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
07:45  
07:50  
08:00  
18:00' kadar her 15 dk bir hareket eder.