ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

VERGİ ÖDEME VE YAPILANDIRMA İÇ...

Geri

VERGİ ÖDEME VE YAPILANDIRMA İÇİN SON TARİH YAKLAŞIYOR

17 Mayıs 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi, emlak sahipleri için Çevre Temizlik ve İlan Reklam vergilerinin 1. taksit ödemeleri ve önceki dönem borçlarını yapılandırma başvurularını sona erdirme süresinin yaklaştığını duyurdu.

 

Yapılan duyuruda “Vatandaşların bu işlemleri gerçekleştirmek için, son tarih olan 31 Mayıs Çarşamba günü mesai bitimine kadar Belediye veznelerine başvurmaları gerekmektedir.” ifadeleri yer aldı.

 

Duyuruda emlak sahiplerine kolaylık sağlamak amacıyla, belediye veznesinin normal çalışma saatlerinin dışında da hizmet vereceği ifade edildi. 19 Mayıs Cuma günü ve hafta sonları 09:00-16:00 saatleri arasında vezne hizmetlerinin açık olacağı belirtildi. Bu sayede vatandaşlar, hafta içi mesai saatleri dışında da ödemelerini gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar.

Ayrıca, vergi ödemelerini düzenlemek ve önceki dönemlere ait borçları yapılandırmak isteyen emlak sahiplerinin 31 Mayıs tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerektiği hatırlatıldı.

 

Yapılandırma başvurularının süresinin sona ermesiyle birlikte, geçmiş dönem borçları için avantajlı ödeme planlarından yararlanma imkanı ortadan kalkacak.