ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

TERTEMİZ BİR KAHRAMANKAZAN İÇİ...

Geri

TERTEMİZ BİR KAHRAMANKAZAN İÇİN

13 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi, ilçede bulunan sosyal alan ve kurumlarda temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Vatandaşların haftanın yorgunluğunu atmak, sevdikleri ile güzel vakit geçirmek ve hoş sohbet etmek için yoğun olarak kullandıkları Kahramankazan Piknik ve Mesire Alanı’nda temizlik çalışmaları sürüyor. Kahramankazan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri vatandaşların aktivitelerini temiz bir alanda gerçekleştirmesi için Piknik Alanı’nda çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları başlattı. Ekipler, çevreye estetik görünüm kazandırmak, uzayan ağaç dallarını budamak ve istenmeyen otların biçilmesini tamamlayarak vatandaşlar keyifli vakit geçirebilecekleri alana kavuşturdu.

 

Çevre temizliğinin önemine vurgu yapan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz: “Göreve geldiğimiz günden itibaren Belediye bünyesine kazandırdığımız temizlik araçları ve ekipmanları sayesinde ilçemizdeki temizlik çalışmalarına özen göstermeye devam ediyoruz. Çocuklarımızın sağlığı, çevremizin sağlığı için zararlı her türlü etkene savaş açmış bulunmaktayız. Temiz bir çevre temiz bir Kahramankazan için” dedi.

 

Kahramankazan Adalet Sarayı çevresinde de peyzaj çalışmalarını tamamlayan ekipler, ilçenin çehresini güzelleştirmeye devam ediyor.