ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

SOKAK VE CADDELER TEMİZLENİYOR

Geri

SOKAK VE CADDELER TEMİZLENİYOR

15 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi çevre ve doğa dostu belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde park, cadde, sokak ve yollardaki temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Kahramankazan’ın dört bir tarafının temiz, düzenli ve hijyenik olması için yoğun bir mesai yapan Kahramankazan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçenin bütün cadde ve sokaklarında hem mıntıka temizliği yapıyor hem de köşe bucak süpürme işlemi gerçekleştiriliyor. Yolları baştan aşağıya yıkayarak oluşabilecek sorunların önüne geçen ekipler diğer taraftan parkları, refüjleri ve bina çevrelerini tertemiz yaparak ilçenin temiz ve düzenli imajının korunmasına yönelik tedbirler alıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol ve sitelerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcamaya devam ediyor.

 

Daha temiz, daha huzurlu ve daha güzel bir Kahramankazan için gece gündüz sahada olduklarını ifade eden Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz:” Belediyemize kazandırdığımız temizlik araçlarımızla ve kurduğumuz temizlik ekibimizle ilçemizdeki her bir cadde, sokak, park, bahçe ve boş arazileri temizliyoruz. Ekiplerimiz tertemiz Kahramankazan için sahada olmaya devam ediyor. Başlattığımız temizlik seferberliğimizle vatandaşlarımızın temiz, düzenli ve güzel alanlarda hayatını sürdürmesi için yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Her şey temiz ve güzel bir Kahramankazan için “dedi.