ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

ŞAMPİYONLAR MAKAMDA

Geri

ŞAMPİYONLAR MAKAMDA

28 Mart 2023

ahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 21- 24 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Bocce (Raffa) Şampiyonası’nda dereceye giren sporcuları makamında ağırladı.

 

Türkiye Bocce (Raffa) Şampiyonası Mersin’de gerçekleştirildi.  21-24 Ocak ve 25-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada Gençler ve Büyükler kategorilerinde Kahramankazan Belediyespor rüzgarı esti. Kahramankazan Belediyesi Bocce takımı, Büyükler Erkekler, Genç Erkekler, Genç Tek Kadınlar ve Genç Çift Kadınlar kategorisinde Türkiye birinciliği elde etti.

 

Başkan Oğuz dereceye giren sporcularla birlikte Kahramankazan Belediyespor Kulübü Başkanı Altuğ Yücelen Özcü ve takım antrenörlerini de makamında misafir etti. Sporcuları tek tek tebrik eden Başkan Oğuz; “Aldığınız başarılı sonuçlardan dolayı gurur duydum. Bocce’nin merkezinden şampiyonlar çıkarmak da zaten bize yakışır. Kulüp Başkanımız Altuğ Özcü’ye, antrenörlerimize ve emek veren herkese teşekkür ediyorum. Gençlerimizin spora bu denli ilgi göstermesi başarılar elde etmesi ilçemizdeki tüm gençlerimize örnek olacak” diye konuştu.

 

Başkan Oğuz, sohbetin ardından sporculara hediye takdiminde bulundu.