ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

PAZAR YERİNE ŞENLENDİREN ZİYAR...

Geri

PAZAR YERİNE ŞENLENDİREN ZİYARET

9 Kasım 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Salı pazarını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Samimi ziyareti sırasında yaşanan renkli anlar dikkatleri çekti.

 

Gerçekleştirdiği rutin ziyaretlerde, Başkan Oğuz'un vatandaşlara talep ve isteklerini soruyor. Başkan Oğuz, vatandaşlara Kahramankazan ile ilgili beklenti ve isteklerini sorarak daha sonra hayata geçirdiği projelerden bahsediyor.  Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmaya çalışan Başkan Oğuz’un pazarcı esnafıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

 

Başkan Oğuz, semt pazarlarına yaptığı rutin ziyaretlerle ilgili, "Vatandaşlarımızla yüz yüze gelmek ve onların günlük ihtiyaçları hakkında doğrudan bilgi almak bizim için çok önemli. Semt pazarlarının canlılığı, belediyemizin halkımıza verdiği hizmetlerin etkinliğini gösteriyor. Bu nedenle imkanlar el verdiği sürece vatandaşlarımızla esnafımızla buluşmaya onları dinlemeye çalışıyoruz. İnsanlarımızın görüşlerini dinlemek ve ihtiyaçlarına daha yakından odaklanmak için çalışıyoruz. Esnaf ve vatandaşla olan sıkı bağlarımızı hep daha ileriye taşıyarak devam edeceğiz’’ dedi.