ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

ÖĞRETMEN BAŞKANA DUYGULANDIRAN...

Geri

ÖĞRETMEN BAŞKANA DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

24 Kasım 2023

HABERİ DİNLE

Eğitimci Başkan olarak anılan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’a eski öğrencileri, öğretmenler günü dolayısıyla anlamlı bir sürpriz hazırladı.

 

Uzun yıllar öğretmenlik görevi yapan Başkan Oğuz, eski öğrencileri olan belediye çalışanlarıyla duygulandıran sürpriz programında bir araya geldi. Kahramankazan Belediyesi’nde çalışan ve Başkan Oğuz’un eskiden öğretmenliğini yaptığı öğrenciler bir sınıfta toplanarak öğrencilik yıllarına döndüler. O esnada okulları ziyaret ederek sınıfları gezen Başkan Oğuz, eski öğrencilerinin olduğu sınıfa girince şaşkınlık içerisinde kaldı. Kahramankazan’da ikamet eden birçok vatandaşın eski öğretmeni olan Başkan Oğuz, öğretmenlik yıllarına döndü. Eski öğrenciler önlerinde bulunan kitaplarla sıralarda oturarak Başkan Oğuz’la öğrencilik günlerini yad ettiler. Samimiyet ve kahkaha dolu geçen sohbetler güne renk katarken Eğitimci Başkan’ın öğretmenler günü anlamlı bir şekilde kutlandı.

 

Başkan Oğuz aralarında Kahramankazan Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Mahalle Kültür Evleri’nin öğretmenleri de bulunan öğrencileriyle tek tek muhabbet etti. Tahtaya, ‘konuşanlar’ın yazılması ise keyifli anlara sahne oldu. Tahtada yazan detaylar ise hem yüzleri güldürdü hem geçmişe yolculuk yaptırırken duygulandırdı. Başkan Oğuz, öğretmenliğin öneminden bahsederek tüm eğitimcilerin öğretmenler gününü kutladı, kendisine yapılan sürpriz için teşekkürlerini iletti. Eski öğrencileri Başkan Oğuz’a çiçek takdim etti. Anlamlı sürpriz toplu fotoğraf çekimiyle sonlandı.