ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

MALATYA İÇİN PERSONEL DESTEĞİ

Geri

MALATYA İÇİN PERSONEL DESTEĞİ

23 Şubat 2023

HABERİ DİNLE

Malatya’daki deprem koordinasyonunda görevlendirilen Kahramankazan Belediyesi, bünyesindeki ilk personel ekibi ile Malatya’ya gitmek üzere ivedilikle yola çıktı.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Başkan Yardımcısı Osman Doğan ve Temizlik İşleri Müdürü Hasan Yılmaz’ın koordinesinde sahada görevlendirilmek üzere ekipler, Malatya’ya doğru yola çıktı. İlk etapta sahada görevlendirilmek üzere 2 adet 13+1,5 sıkıştırmalı çöp taşıma aracı ile 6 kişilik ekip bölgede çalışmalarını yürütecek.

 

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki:

 ‘’Belediyelerimiz merkez koordinasyonun gösterdiği yerlerde görevlerini sürdürecek. Görevlendirilen belediyelerimiz buradaki hizmetler bitene kadar görevlerine devam edecekler. Ne kadar sürerse sürsün kaç ay sürerse sürsün, tüm imkanlar buraya seferber edilecek’’ sözlerini kaydetmişti.

 

Koordinasyon merkezinden çıkan karara göre bölgede görevlendirilen Kahramankazan Belediyesi, sahadaki çalışmaları hızlandırmak için ilk etapta 6 kişilik bir ekip hazırladı.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bölgeye gönderilen destekler hakkında şu açıklamalara yer verdi:

 ‘’Malatya Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevli personele destek olmak ve salgın hastalık riskini en aza indirmek adına, ilk etapta 2 çöp kamyonu ve 6 temizlik personelini bölgeye gönderdik. Bölge yetkilileri ile koordineli bir şekilde, gelen talepler doğrultusunda araç ve personel desteğimiz devam edecek. Bu zor günleri hep beraber aşacağız.’’