ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

KAHRAMANKAZAN AJANSI YAYIN HAY...

Geri

KAHRAMANKAZAN AJANSI YAYIN HAYATINA BAŞLADI

9 Ocak 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi’nin uzun süredir üzerinde çalıştığı süreli aylık gazetesi Kahramankazan Ajansı yayın hayatına başladı.

 

Kahramankazan Belediyesi hak sahipliğinde, yayın akışını belediye adına ve belediye haberleriyle sürdürecek olan Kahramankazan Ajansı yoğun çalışmaların ardından basıldı. Ayrıca ilk sayısı Ocak ayı itibariyle çıkan gazete, marka olma yolunda hızla yürüyen Kahramankazan için de stratejik bir öneme sahip olacak. Kahramankazan Ajansı’nın merakla beklenen ilk sayısında gündeme dair başlıklar, hizmetler ve projeler yer alıyor.

 

“Gazetemizin yeni yayın hayatı ilçemize hayırlı olsun” diyen Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz; “Uzun süredir merakla beklediğimiz ve yürüttüğümüz bir projemizdi. Nihayet sona ulaştık. Gazetemiz yayın hayatına başlıyor. Çalışmalarımızı, projelerimizi ve hizmetlerimizi sadece dijital ortamlarda değil, evlerde dükkanlarda masaların üzerinde duracak olan gazetemiz vasıtasıyla da duyurma imkanımız olacak. Kahramankazan Ajansı’mıza yayın hayatında başarılar diliyorum. İlçemize, vatandaşımıza ve bizlere hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.