ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

KAHRAMAKAZAN’DA DEV AÇILIŞ

Geri

KAHRAMAKAZAN’DA DEV AÇILIŞ

14 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan'ın spor potansiyelini artırmak ve gençlerin spora daha fazla dahil olmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen Kahramankazan Belediyesi Kapalı Halı Saha Kompleksi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 

Spora ve sporcuya desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kahramankazan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kompleks, 42 bin metrekarelik bir alanda yer alıyor. İki adet kapalı halı sahadan oluşan kompleks spor tutkunlarına modern ve güvenli bir ortam sunuyor. Kullanıcıların rahatlığı düşünülerek tasarlanan komplekste kafeterya binası, servis alanı, soyunma odaları ve tuvalet bulunuyor. Kapalı halı saha yazın ve kışın faal olacak şekilde Kahramankazan halkına hizmet veriyor.

 

Açılış AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Kahramankazan Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Dostlar Grubu Ekibi’nin muhteşem Seymen gösterisiyle katılanlar coşkulu anlar yaşadı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Kurdele kesiminin ardından protokol konuşma gerçekleştirdi.

 

“YİĞİT İCRAATTA GEREKSE, BENİM YİĞİDİM BURADA!”

 

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan: ”Belediye Başkanım Sayın Serhat Oğuz yeni bir eser daha ortaya koydu. Hayırlı olsun. Yapmış olduğu eserler ortada Belediye Başkanımızın daha çok eserleri, hizmetleri ve yapacakları da var. Yiğit icraatta gerekse benim yiğidim burada. Belediye Başkanımıza yapmış olduğu hizmetlerden ve yapmış olduğu bu tesisten dolayı da hassaten teşekkür ediyorum. Ben diyorum kapı gibi belediye başkanımız var öyle döner kapı gibi değil başkaları gibi. Kale kapısı gibi “dedi.

 

“KAHRAMANKAZAN'A KAZANDIRDIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin: “Başkanımıza Kahramankazan’a verdiği hizmetler için Cumhur İttifakı’nın değerli İlçe Başkanları’na, değerli meclis üyelerine, değerli yöneticilerine, kadın kollarına, gençlik kollarına hep beraber burada milletin yüzünü güldüren ortak bir çalışma ortaya koydukları için ve bu eserleri Kahramankazan’a kazandırdıkları için çok teşekkür ediyoruz. Milletimizin emrinde olduğumuzu, milletimize ram olan bir siyaset anlayışıyla yolumuza yürümeye devam edeceğimizi belirtiyor.  Allah hayırlı mübarek eylesin İnşallah” dedi.

 

"HİZMET BELEDİYECİLİĞİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL ETME GAYRETİNDEYİZ"

 

Gençlerin spora olan sevgisini ve yeteneklerini geliştirmesini sağlamak amacı ile sporun her dalına destek verdiklerini dile getiren Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz: “Hizmet belediyeciliğini en güzel şekilde temsil etmek bir adım daha yukarıya çıkarabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. İlçemizin spor vizyonunu geliştirmek amacı ile önemli yatırımlara imza atmaya devam ediyoruz. Gençlerimize söz verdiğimiz halı saha yapımını tamamladık. Tesisimiz hayırlı olsun” dedi.

 

Açılış sonrasında protokol ve gençler halı sahada ilk maçı yaptı. Renkli görüntülere sahne olan maçta kazanan dostluk oldu.