ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

İYİLİK KÖPRÜLERİ KURULUYOR

Geri

İYİLİK KÖPRÜLERİ KURULUYOR

2 Şubat 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyesi “Sosyal Belediyecilik” alanında yürüttüğü yoğun çalışmaların yanı sıra, yardımda bulunmak isteyen hayırsever vatandaşların yapacakları bağışları da ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak için köprüler kuruyor.

 “Bir Yumak Mutluluk” sloganı ile başlatılan yardım kampanyası kısa sürede çığ gibi büyüdü. El örgüsü şapka, eldiven, yelek, mont gibi kıyafetler Kahramankazan Belediyesi Sosyal Market alanında toplanarak özenle paketlendi. Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ekiplerince yapılacak planlamaların ardından hazırlanan paketler ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak.

 

İlçedeki dayanışmanın önemli olduğuna vurgu yapan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz; ”Bize gelen talep doğrultusunda yapılan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için ekiplerimiz özveriyle çalışıyor. Soğuk kış aylarında hayırsever vatandaşlarımız ile birlikte, ihtiyaç sahibi yavrularımızı üşütmüyoruz. Belediyemiz ve vatandaşlarımızla bir dayanışma içerisindeyiz. Bu dayanışma sayesinde çok güzel bir birlik beraberlik örneği gösteriyoruz. Biz bu köprüleri kurma noktasında gelecek her türlü yardıma belediyemizce ve ekiplerimizce destek olmaya hazırız. Bu iyilik köprüsünü kurmamızda ve sürdürmemizde bize destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


İhtiyaç sahibi vatandaşlar için bağışlanan kıyafetler belediye ekiplerince farklı bölgelerde birkaç koldan dağıtılarak kısa zamanda teslim edilecek.