ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

İÇÖREN MAHALLE SAKİNLERİNDEN T...

Geri

İÇÖREN MAHALLE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

16 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçenin her köşesine yapılan yatırımların ardından mahalle sakinlerinin takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

İçören Mahallesi Muhtarı, İçören Mahallesi Dernek Başkanı ve mahalle sakinleri, Başkan Oğuz'a makamında teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri İçören Mahallesi'ne yapılan yatırımlar ve hizmetler için Başkan Oğuz'a teşekkür etti. İçören Mahallesi'nin ihtiyaçlarına cevap verdiği ve mahallenin kalkınmasına katkıda bulunduğu için memnuniyet içerisinde olduklarını vurgulayan mahalle sakinleri, ileride yapacağı hizmet ve yatırımlarda Başkan Oğuz’a muvaffakiyetler dilediler.

 

Başkan Oğuz, ziyarette mahalle sakinlerinin teşekkürlerini kabul ederken, ilçenin her köşesine adil bir şekilde hizmet götürme taahhüdünün devam edeceğini vurguladı. İlçenin kalkınması için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğini belirterek, mahalle sakinlerinin desteği ve iş birliğiyle daha büyük başarıların kapılarını açacaklarına olan inancını dile getirdi.