ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

“HİÇBİR BAŞARI KENDİLİĞİNDEN G...

Geri

“HİÇBİR BAŞARI KENDİLİĞİNDEN GELMEZ”

3 Mart 2023

Kahramankazan Belediyesi Başkanı Serhat Oğuz, liseli gençlerle bir araya geldiği “Kariyer Günleri”ne kaldığı yerden devam ediyor.

 

Eğitimci başkan “Öğretmen Başkan Gençlerle Buluşuyor” etkinliği kapsamında Akıncı Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterirken geleceğe dair izlenecek yollarda konuşuldu. Ayrıca Başkan Oğuz yaşanılan büyük afetin ardından ilçede yaptıkları yardım çalışmaları ve projelerden de bahsetti. Program daha sonra soru cevap şeklinde devam etti.

 

Belediye Başkanı Serhat Oğuz programda yaptığı konuşmada liseli gençlerden kendilerine hedefler belirlemelerini ve bu hedeflere yürümelerini istedi. Gençlere ve gençliğe önem veren Başkan:” Hiçbir başarı kendiliğinden gelmez. Bir toplum gençleriyle var olur gençleriyle yenilenir. Siz bu toprağın çocuğusunuz sorumluluklarınız yalnızca ailenize karşı değil vatanınıza karşı da sorumluluklarınız var” diye konuştu.

 

Başkan Oğuz okulu gezerek öğretmenlerden bilgi aldı. Program öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.