ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

HALTER TAKIMI 2023 YILINA DAMG...

Geri

HALTER TAKIMI 2023 YILINA DAMGA VURDU

29 Ocak 2024

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediyespor Kulübü Halter Takımı, 2023 yılında göz kamaştıran başarılara imza attı.

 

Kahramankazan Belediyespor Kulübü Halter Takımı, 2023 yılında düzenlenen müsabakalarda elde ettiği muazzam başarıyla adından söz ettirdi. Toplamda 61 Altın, 56 Gümüş ve 62 Bronz madalya kazanarak büyük bir zafer elde eden sporcular, başarılarını Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ile paylaştı.

 

Başkan Oğuz, kahraman sporcuları belediye binasında ağırlayarak onlarla bir araya geldi. Takımın başarılı sezonunu kutlayan Başkan Oğuz, sporcularla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi ve elde ettikleri madalyalardan dolayı gururlandıklarını dile getirdi.

 

“Hedeflerimizi büyüteceğiz ki başarılarımız da büyüsün”

 

Kahramankazan Belediyesi Halter Takımı, Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen müsabakalarda sergilediği performansla adından sıkça söz ettirmişti. Başkan Serhat Oğuz, sporcuların özverili çalışmalarını takdirle karşılayarak, "Bu başarı sadece sporcularımızın değil, tüm Kahramankazan halkının bir gururu. Sporun ve başarının birleştirici gücünü bir kez daha yaşadık. Bu başarı, şehrimizin adını daha da yükseklere taşıyor. Yeni sezonda yeni yılda çok daha fazla rekorlara hep beraber imza atacağız. Hedeflerimizi büyüteceğiz ki başarılarımız da büyüsün" dedi.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı, sporculara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Ayrıca, sporculara özel olarak hazırlanan hediyeleri takdim eden Başkan Oğuz, takımın daha birçok zaferle döneceğine inancını belirtti.