ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

"HAKKA VE HALKA HİZMET İLE İFT...

Geri

"HAKKA VE HALKA HİZMET İLE İFTİHAR EDECEĞİZ"

16 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Kınık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

 

 

Kınık Mahalle Cami’sinde Cuma namazı kılan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, namazın ardından vatandaşlar ile bir araya geldi. Kahramankazan halkının sorunlarına çözüm üretmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet etmek için yorulmadan çalıştıklarını belirten Başkan Oğuz, Kınık Mahallesi sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. Kınık Mahallesi’nin Atatürk Mahallesi’nden bir farkı olmadığını söyleyen Başkan Oğuz, Kahramankazan’da bulunan bütün mahallelerin eşit olduğunu dile getirdi.

 

 

Kırsal mahallelerin sorunlarını çözüme kavuşturmak için vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak her adımı atmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Oğuz: “Bizim, makamlardan beklentimiz bundan yıllar sonra geriye dönüp baktığımızda insanlarımızın faydasına eserler üretmiş olduğumuzu görmek, Hak nezdinde ve halk nezdinde dosdoğru bir hayat sürdüğümüzü görerek iftihar edebilmektir.
Bundan 20 yıl sonra, 30 yıl sonra geriye dönüp baktığımda, Kahramankazan'ın köylerine doğalgazın getirilmesine vesile olduğum için kerpiç evler de doğalgaz yaktığı için iftihar edeceğim. Köy Konağı olmayan köylerimize Köy Konağı konusunda adım attığım için iftihar edeceğim. 7 tane köyümüzün minaresini imar ettiğimiz için iftihar edeceğim. 5 tane köyümüze imamlarımız için lojman inşa ettiğim için iftihar edeceğim. Köylerimizin kilitli parkesi konusunda somut olarak “kardeşim köye de bu hizmet gider” deyip köylerimizin kilitli parke ve köy içi asfaltları konusunda mücadele verdiğim için ve bazı köylerimizin bu işlerini bitirdiğim için iftihar edeceğim” dedi

 

 

Kahramankazan Belediyesi’nin ihtiyaç olduğu zaman köylü ve çiftçilerin yardımına koştuğunu vurgulayan mahalle sakinleri, Başkan Oğuz’a yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ettiler.