ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

GÜLÜMSETEN AİLE ZİYARETLERİ

Geri

GÜLÜMSETEN AİLE ZİYARETLERİ

8 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, eşi Nergiz Oğuz ile beraber aile ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

İhtiyaç sahibi aileleri tespit ederek tüm ihtiyaçların karşılanması noktasında sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Kahramankazan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri düzenli olarak ailelere ziyaretler gerçekleştiriyor. Düzenli yapılan ziyaretlere katılan Başkan Oğuz ve eşi Nergiz Oğuz aileleri şaşırttı. Halkla sürekli iç içe olan ve sürekli desteklerini gösteren Başkan Oğuz ve eşi Nergiz Oğuz tüm koşullarda ailelerin yanlarında olmaya devam ediyor. Gittiği evlerdeki çocukları da unutmayan Başkan Oğuz ve eşi Nergiz Oğuz, onları minik hediyelerle sevindirmeyi ihmal etmedi.


Ailelerin talep ve önerilerini bizzat yerinde dinleyen Başkan Oğuz, bu talep ve önerilerin gerçekleşmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını dile getirdi.

 

Vatandaşın güler yüzü olmaya devam ediyorlar

 

Kahramankazan’da bulunan ihtiyaç sahibi aileler ile ilgilenen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta içinde pek çok aileye ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşların evlerine bizzat giderek ihtiyaçlarını tespit eden ekipler, vatandaşların her zaman yanında olmaya devam ediyor.