ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

“BU MAKAM BENİM DEĞİL, HALKIMI...

Geri

“BU MAKAM BENİM DEĞİL, HALKIMIN”

16 Ocak 2023

HABERİ DİNLE

‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ sloganı ile çıktığı yolda  Kahramankazan halkını hiçbir şekilde yalnız bırakmayan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, halk günleri yaparak vatandaşı sık sık makamında ağırlarken, esnafı da unutmayarak sürpriz ziyaretler gerçekleştiriyor.

 

Her zaman halk ile iç içe bir yönetim şekli benimseyen Başkan Oğuz, hem kendi makamında vatandaşları ağırlıyor hem de sık sık esnaf ziyaretlerine çıkıyor. ‘’Kapısını çalmadığımız, elini sıkmadığımız esnafımız kalmayacak’’ diyen Başkan Oğuz, kapıları çalmaya, yuvalara misafir olmaya, makamında vatandaşları ağırlamaya, esnafların dertlerini dinleyip çözüm bulmaya devam ediyor. Halk günleri yaparak vatandaşları makamında ağırlıyor. Sorunları ve istekleri dinliyor, çözümler üretip vatandaşın taleplerini yerine getiriyor.


Geç saatlerde dahi esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Oğuz, esnafın dertlerini dinleyip çözüm üretiyor. Başkan Oğuz, sokaklarda, dükkanlarda, işletmelerde, okullarda ve köylerde sıklıkla ziyaretlerde bulunarak gönül belediyeciliğini sürdürüyor.


Sürdürdüğü gönül belediyeciliği şiarıyla her bir vatandaşa ayrı ayrı dokunduklarını ifade eden Başkan Oğuz; “Bizler gönül belediyeciliği nasıl olur Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik, onun izinde gösterdiği yolda elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman halkla iç içe olmaya gayret gösteriyoruz. Bu makam benim değil, halkımın. Elimizden geldiğince sorunları çözmeye dertlerini dinlemeye çalışıyoruz. Dokunmadığımız, el uzatmadığımız tek bir vatandaşımız kalmayacak” diye konuştu.