ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

BOCCE SPORCULARINDAN BAŞKAN OĞ...

Geri

BOCCE SPORCULARINDAN BAŞKAN OĞUZ’A TEŞEKKÜR

16 Eylül 2023

HABERİ DİNLE

Cezayir’de yapılacak olan Bocce Şampiyonası’na hazırlanan sporcular, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

 

Kahramankazan Belediye Spor Kulübü Başkanı Altuğ Yücelen Özcü, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Genel Sekreteri Eren Öztürk, milli antrenörler ve yetenekli sporcular, Başkan Oğuz'un makamında bir araya geldiler. Genç sporcuların şampiyona ve müsabakalarda en büyük destekçisi olan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 18-25 Eylül tarihleri arasında Cezayir'de gerçekleşecek olan Bocce Şampiyonası’nda ülkeyi temsil edecek sporculara başarılar diledi.

 

Başkan Oğuz, genç sporcuların yanı sıra sporun gençler arasında yaygınlaştırılması ve desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Sporun fiziksel ve ruhsal gelişime katkı sağladığını ve gençlerin disiplin, takım çalışması ve liderlik gibi önemli beceriler kazanmalarına yardımcı olduğunu belirterek, ilçe yönetimi olarak sporun her dalında gelişmeyi teşvik ettiklerini ifade etti.

 

Heyet, Başkan Oğuz'a Bocce sporuna verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Genç sporcular, ilçenin ve belediye başkanının kendilerine verdiği destekle daha fazla motivasyon kazandıklarını ve Cezayir'de elde edecekleri başarıyla ülkeyi gururlandırmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirttiler.