ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

BAŞKENT MECLİSİ KAHRAMANKAZAN’...

Geri

BAŞKENT MECLİSİ KAHRAMANKAZAN’DA

26 Aralık 2022

HABERİ DİNLE

BAŞKENT MECLİSİ KAHRAMANKAZAN’DA

 

 

Başkent Ankara Dernekler Federasyonu ve Ankara Meclisi Başkent Anadolu Platformu’nun ortak düzenlediği, Aralık ayı bölge toplantısı Kahramankazan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

 

Kahramankazan Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve Gazeteci Yazar Mehmet Akyol’un yanı sıra pek çok siyasetçi, bürokrat, iş adamı, yazar ve araştırmacı katıldı. Yazar Mehmet Akyol’un başkanlığında oluşturulan divan takdim edildi. Ardından program konuşmalarla devam etti. Kürsüye gelen Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, “Bilgi birikimi yüksek entelektüel insan topluluklarını daha sık görmemiz lazım. Kahramankazan ekonomik olarak zaten fırlamış bir ok gibi zirveye doğru tırmanıyor. Ekonomimiz, gelişimimiz hep yükseliyor. Fakat insan kaynağımızı, bilgi kaynağımızı, bu tür meclislerimizi daha sık vatandaşımızla buluşturmamız lazım. Bu konuda elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyoruz. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

 

Daha sonra protokol konuşmalarıyla devam eden programda karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.

Yeni projeler ve hayata geçirilmek istenen çalışmalar konuklarla paylaşıldı. Program son olarak toplu çekilen aile fotoğrafı ile son buldu.