ARAMA
Kahramankazan Belediyesi

BAŞKAN OĞUZ’A ‘KENT VE BAŞKAN...

Geri

BAŞKAN OĞUZ’A ‘KENT VE BAŞKAN ÖDÜLÜ’

9 Kasım 2023

HABERİ DİNLE

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz Türkiye'deki tüm belediyeleri kapsayan online oylama sonuçlarına göre "Kent ve Başkan Ödülü"nü almaya hak kazandı.

 

Başkan Oğuz yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle takdirleri ve ödülleri toplamaya devam ediyor. Türkiye'nin belediyecilik alanındaki saygın dergilerinden Kent ve Başkan Dergisi'nin her yıl düzenlediği Kent ve Başkan Ödülleri için Türkiye genelinde bin 400 belediyenin yer aldığı ve 2019 - 2023 yılları arası çalışmaların değerlendirildiği geniş çaplı online oylama ile Başkan Oğuz ödüle layık görüldü. Kayseri’de gerçekleştirilen ödül törenine Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Uzun katılarak ödülü teslim aldı.

Yaptığı projeler ve yatırımlarla adından her zaman söz ettirmeyi başaran Başkan Oğuz: " Belediyemize ve ilçemize bir büyük ödül daha kazandırmaktan gurur duyuyorum. Kent ve Başkan Dergisi tarafından organize edilen ve tüm Türkiye ‘yi kapsayan Belediye Başkanlarının çalışmaları ve projeleri kapsamında yapılan oylama sonucunda bizleri ödüle layık gördükleri için tüm vatandaşlarımıza ve ulusal ölçekte yayın yapan Kent ve Başkan Dergisi’ne teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

Marifetin iltifata tabi olduğunu söyleyen Başkan Oğuz, bu tarz ödüllerin kendilerine daha fazla sorumluluk yüklediğini belirterek gece gündüz demeden hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti.