WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
ÖĞRETMEN BAŞKAN ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI
Öğretmen Başkan öğrencilerin karne sevincini paylaştı
Öğretmen Başkan’dan öğrencilere tatil tavsiyeleri
Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Atatürk İlkokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu. Okul öğrencileri karnelerini edebiyat öğretmeni olan Başkan Oğuz’un elinden aldı.
Edebiyat öğretmeni olan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, yarıyıl tali öncesinde Atatürk İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Sınıfları dolaşan Başkan Oğuz burada öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencilere karnelerini veren Oğuz, öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Öğretmen Başkan’dan tavsiye
Başkan Oğuz, öğrencilere yarıyıl tatili süresince iyi ve kaliteli zaman geçirmeleri tavsiyesinde bulunarak, kitap okumalarını istedi. Oğuz, “Sizler ülkemizin yarınları geleceğisiniz. Geleceğin öğretmenleri, mühendisleri, doktorları, cumhurbaşkanları, belediye başkanları olacaksınız. Yarınlara umutla bakmamızı sağlayacaksınız. Geride kalan dönemde gösterdiğiniz gayret ve azmi diğer dönem de göstermenizi istiyorum. Okul hayatınızda başarılar diliyor, hepinizi tebrik ediyorum” diye konuştu. Başkan Oğuz, karnesinde düşük notlar olan öğrencilerden de gelecek dönem daha çok çalışarak, bunları düzeltmesini istedi. Velilerle de sohbet eden Oğuz, sonuç ne olursa olsun çocuklarının yanlarında olmalarını ve ara tatilde onlarla daha fazla zaman geçirmelerini tavsiyesinde bulundu.
21.1.2022