WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
BAYRAMLIKLAR YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ
Kahramankazan Belediyesi, her bayramda olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin yüzlerini güldürdü. Çocuklara bayramlık kıyafet ve oyuncaklar hediye edilirken, ailelere de çeşitli yardımlarda bulunuldu. Oyuncak ve kıyafetlerini alan çocukların sevinci görülmeye değerdi.

Kahramankazan Belediyesi, bu Ramazan Bayramı’nda da ihtiyaç sahibi aile ve çocukları unutmadı. İhtiyaç sahibi aileleri evlerinde bayram öncesinde ziyaret eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, minikleri baştan aşağı giydirdi. Ekipler, çocuklara çeşitli oyuncaklardan oluşan hediyeler de verdi. Oyuncaklarını ve hediyelerini alan miniklerin neşelerine diyecek yoktu. Belediye ekipleri ailelere de ihtiyaçlarına göre çeşitli yardımlarda bulundu.

Küçük bir tebessüm dünyalara bedel

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bayramların dayanışma ve kaynaşma adına önemli günler olduğunu belirterek, “Bayramlarda çocuklarımızın mutluluğu bizim için her şeyden önemli. Küçük bir hediyenin, bir tebessümün yavrularımız için anlamı büyüktür. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle çocuklarına bayramlık alamayan ailelerimizin her zaman yanındayız. Dar gelirli ailelerimizin her zaman yayındayız. Bu yardımları yalnızca bayramlarda değil sürekli olarak yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Başkan Oğuz, tüm Türk ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
13.6.2019