WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
BAŞKAN OĞUZ'DAN İFTAR SÜRPRİZİ
Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, iftar vakitlerinde vatandaşlara sürpriz yaparak evlerine konuk oluyor. Orucunu misafir olduğu ailelerle birlikte açan Oğuz, aileden biri gibi karşılanıyor.
Başkan Oğuz, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar vakitlerinde vatandaşlara sürpriz yaparak evlerine konuk oluyor. Ziyaret ettiği evlerde aileden biri karşılanan Oğuz, İftar öncesinde ev halkıyla yakından ilgileniyor. Oğuz, özellikle çocuklarla sohbet ederek onlarla şakalaşıyor. 21 yıllık öğretmen olan ve son olarak da ilçe milli eğitim müdürlüğü görevlerini yürüten Oğuz’a, ziyaret ettiği evlerde çocuklar “Serhat Öğretmenim” diyerek hitap ediyor. Başkan Oğuz, yakından ilgilendiği çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler veriyor. Başkan Oğuz, son olarak Davacıoğlu ve Keser ailelerinin evlerine konuk oldu. Oğuz, iftarın ardından sıcacık çaylar eşliğinde aile üyeleriyle sohbet etti.
Her zaman birlikte olacağız
Başkan Oğuz, 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçildiğini anımsatarak, “Önümüzdeki dönem vatandaşlarımızla sürekli olarak iç içe olacağız. Onların arasından çıkmış bir kardeşleri olarak acı ve mutlu tüm anlarında yanlarında olacağım. Mübarek Ramazan-ı Şerif’te gönül sofralarını bize açan kardeşlerimizle birlikte olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Kahramankazan’da yaşayan yaklaşık 54 bin kardeşimizle birlikte büyük bir aileyiz. Ziyaretlerimizi Ramazan ayı boyunca sürdüreceğiz” dedi.
15.5.2019