WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ ÇİFTÇİNİN YANINDA
KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ ÇİFTÇİNİN YANINDA
Çiftçilere ücretsiz tarımsal ilaç desteği
Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, tarım ve hayvancılık faaliyetlerine verdiği destekle adından söz ettiriyor. Kahramankazan Belediyesi, çiftçilere ücretsiz olarak sebze, meyve ve bağcılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere tarım ilaçları dağıtarak, bilgilendirme çalışması yaptı.
Kahramankazan Belediyesi ve Kahramankazan İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında ilçedeki çiftçilere anlamlı bir destek verildi. İlçe genelinde tarım faaliyetleriyle uğraşan çiftçilere ve vatandaşlara ücretsiz olarak sebze, meyve ve bağcılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere ücretsiz tarım ilaçları dağıtıldı. Ayrıca proje kapsamında uzman personel tarafından çiftçilere yönelik tarım alanında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Çiftçimizin yanındayız
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçelerinin tarım ve hayvancılık faaliyetleri konusunda yalnızca Ankara’da değil Türkiye genelinde bilinen bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu alandaki talimatları ve girişimlerine uygun olarak, belediyemiz de çiftçi ve tarımla uğraşan kardeşlerimize elinden gelen desteği veriyor. İlçe Tarım Müdürlüğü’müz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı girişimleri sürdüreceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
8.11.2018