WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
ERTÜRK BELEDİYE PERSONELİYLE PİKNİKTE BULUŞTU
Ertürk belediye personeliyle piknikte buluştu
Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, personelin hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye çıkarmak için örnek etkinlikler düzenliyor. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, bu kapsamda düzenlenen piknikte belediye personeliyle bir araya geldi.
Kahramankazan Belediyesi Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen kaynaşma pikniğine Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Gevrek ve Ahmet Ceylan ile birim müdürleri ve belediye personeli katıldı. İş yükünü bir an olsun geride bırakan belediye personeli piknik ile moral depoladı. Birbirleriyle sohbet etme imkanı bulan personel kaynaşma fırsatı bulmuş oldu. Başkan Ertürk ayrıca, piknik kapsamında personelin sıkıntı ve taleplerini dinleyerek, onlarla sohbet etti.
Daha kaliteli hizmet için
Başkan Ertürk, Kahramankazan belediyesi olarak vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, piknik uygulamasının personelin hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye çıkarmak için düşünüldüğünü kaydetti. Ertürk, buna benzer uygulamalarla belediyenin vatandaşa dönük yüzü olan personelin motivasyonlarını yükselterek daha kaliteli hizmet vermelerini sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Ertürk, “Daha iyi hizmet vermek için, hizmet kalitemizi artırmak için, kurumsallaşma adına bu alandaki faaliyetleri önemsiyoruz. Personelimizin donanımını ve moral motivasyonunu en yüksek seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz” dedi.
6.8.2018