WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
KAHRAMANKAZAN’DA BAYRAM TEYAKKUZU
KAHRAMANKAZAN’DA BAYRAM TEYAKKUZU
Kahramankazan Belediyesi, Ramazan Bayramı için teyakkuza geçti. Belediye zabıta ve sağlık ekipleri, vatandaşların sağlıklı bir bayram geçirebilmeleri için halk sağlığını tehlikeye düşürebilecek her türlü olumsuzluğa karşı denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
Kahramankazan Belediyesi zabıta ve sağlık ekipleri, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala denetimlerine hız verdi. Çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, gidilen iş yerlerinde ruhsat, hijyen belgesi, etiket gramaj kontrolleri, un depoları ve imalathaneleri, çalışan personellerin uygunluğu gibi konular başta olmak üzere tüm başlıkları ayrıntıyla inceliyor. Gerçekleştirilen denetimler sonucunda eksiklikleri bulunan işyerlerine cezai işlem uygulanıyor.
Yoğun gayret gösteriyoruz
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ekiplerin Ramazan Bayramı için kapsamlı bir çalışma içinde olduğunu ifade ederek, “Bayram süresince vatandaşlarımız özellikle fırınlara, pastanelere tatlı ve şekerleme üretimi yapılan işletmelere yoğun ilgi gösterecek. Bundan dolayı vatandaşın sağlığını tehlikeye atacak olumsuzlukları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Ekiplerimiz yoğun bir gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor ve bayram süresince de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.
12.6.2018