WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
KAHRAMANKAZAN’DA RAMAZAN TEYAKKUZU
KAHRAMANKAZAN’DA RAMAZAN TEYAKKUZU
Kahramankazan Belediyesi, yarın başlayacak Ramazan ayı ile birlikte teyakkuz durumuna geçti. Zabıta ekipleri bu kapsamda, vatandaşın sağlığını tehlikeye düşürebilecek her türlü olumsuzluğa karşı denetimlerini Ramazan ayı süresince aralıksız sürdürecek.

Kahramankazan Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların rahat bir Ramazan ayı geçirmesi için teyakkuza geçti. Zabıta ekipleri, yarın başlayacak Ramazan ayı öncesinde tüm önlemlerini aldı. Zabıta ekipleri, bu kapsamda vatandaşın sağlığını tehlikeye düşürebilecek her türlü olumsuzluğa karşı denetimler gerçekleştiriyor. Zabıta ekipleri gidilen iş yerlerinde ruhsat, hijyen belgesi, etiket gramaj kontrolleri, un depoları ve imalathaneleri, çalışan personellerin uygunluğu gibi kontrolleri denetliyor. Gerçekleştirilen denetimler sonucunda eksiklikleri bulunan işyerlerine cezai işlem uygulanıyor.
Var gücümüzle çalışıyoruz
Kahramanakazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, belediye ekiplerinin Ramazan ayı süresince kapsamlı bir çalışma içinde olacağını belirterek, “Ramazan ayında vatandaşlarımız fırınlara, pastanelere tatlı ve şekerleme üretimi yapılan işletmelere yoğun ilgi gösterecek. Bundan dolayı vatandaşın sağlığını tehlikeye atacak olumsuzlukları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her şey vatandaşımızın sağlığı, mutluluğu ve güveni için” dedi. Ertürk, tüm İslam Âlemi ve Türkiye’nin Ramazan-ı Şeriflerinin mübarek olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Ramazan ayının huzur, güven ve refah içerisinde geçmesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum” temennisinde bulundu.14.5.2018