WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BAŞKANIMIZ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
BAŞKAN'IN MESAJI
Belediyeler Halka Hizmet İçin Vardır...

Belediyeler halka hizmet konusunda mazeret beyan etmeden çalışmak zorundadırlar. Bizler seçim öncesi göreve talip olurken, halkımıza verdiğimiz sözleri birer birer gerçekleştirmenin verdiği mutluluk ve azimle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Geçmiş dönemlerin üzerinden enkaz edebiyatı yapmanın son derece yanlış olduğuna inanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, tembelliğin ve hizmetsizliğin mazereti olamaz.

Çağdaş ve üretken bir belediyecilik anlayışıyla yola çıktığımız günden bu yana İlçemizin sorunlarına çözüm bulma, sizlerin hayatını kolaylaştırıcı tedbirleri alma yönündeki çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Ekip yönetimi anlayışıyla; cesaret ve kararlığı, bilgi ve beceriyi her zaman temel ilke edindik.

Sıkıntı ve zorlukları kaynağında çözen, şeffaf ve etik değerlere bağlı, hak ve hukuka saygılı bir yönetim anlayışı sergiledik. Kaynak oluşturmayı, kaynakları yerinde ve verimli kullanmayı hep ön planda tuttuk.

Elbette, Hizmet kurumlarının en önemli halkasını oluşturan belediyeler, insanımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak durumundadır. Hızla gelişen ve büyüyen Kahramankazan’da yaşayan siz hemşehrilerimizin talepleri, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra eğitim, sağlık ve çevre gibi yeni sorumluluk alanlarını da gündeme taşımıştır.İşte bu nedenle Kahramankazan’ın geleceğine yönelik büyük yatırımları gerçekleştirmekten geri durmuyor, bizi çağdaş kentleşmeye hazırlayacak projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. Yönetim olarak her fırsatta halkımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışıyor, plan ve projelerimizle çözüm üretiyoruz. Gerçekleştiklerimizle de, siyasi ve yerel yöneticiliği, yerine getirilemeyecek vaadlerin itibar edildiği bir hizmet alanı olmaktan çıkardığımıza da inanıyoruz.Söz konusu yatırımların başarıyla gerçekleştirilmesinde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın özverili çalışmalarının önemi büyüktür. Biliyoruz ki, Kahramankazan ve Kahramankazanlı hemşehrilerimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Bunun bilincinde bir Belediye yönetimi olarak, Kahramankazan’ımıza hizmet etmekten mutlu ve kıvançlıyız.

Kahramankazan ve Kahramankazan’lılar hizmetlerin en iyisine layıktır. Bunun bilincinde bir belediye yönetimi olarak, ilçemize hizmet etmenin kıvancını yaşıyoruz. Sizlere hizmet üretebilme konusunda bir taraftan azami tasarrufu uyguluyor, diğer taraftan da yeni kaynaklar sağlıyoruz. Tek düşüncemiz, ilçemizi hak ettiği ekonomik ve toplumsal standartlara ulaştırabilmektir.

Yeter ki Birbirimize İnanalım.

Barış, huzur ve kardeşliğin en güzel şekliyle yaşandığı bu şirin ilçemizin, ülke geneline örnek olması temennisiyle, saygı ve sevgiler sunuyorum.

Her güzellik gönlünüzce olsun...